Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z Maciejem Gudowskim

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Krajeńskie, ul. Wojska Polskiego/7, +48 95 763 24 39

  18:00 Sobota, 11 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Strzelecki Klub Filmowy zaprasza na spotkanie z Maciejem Gudowskim.

  Maciej Gudowski – polski lektor telewizyjny, radiowy i teatralny. Lektor w setkach filmow i seriali (znany m.in. z seriali Dynastia, Domek na prerii, Z archiwum X i Kobra – oddział specjalny), specjalizujący się w filmach akcji. Na początku lat 90 był lektorem czytającym na żywo w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim.

  Niektore filmy, do ktorych przeczytał listę dialogową: Chiński Syndrom, Pulp Fiction, Zabojcza broń, Imię rozy, Dzika banda, cykl Akademii policyjnej, Matrix, cykl Jamesa Bonda, Władca Pierścieni, Mgła, Transformers, Transformers 2 poszczegolne horrory z cyklu Piątek, trzynastego. Czytał rownież filmy animowane, m.in. Czarodziejskie Zwierciadełko. W latach ok. 1994-2007 był lektorem seriali animowanych Warner Bros.

  W latach 90. był prezenterem i lektorem Teleexpressu. Nagrał komunikaty głosowe dla warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej oraz drugiej linii stołecznego metra.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach