Wybierz region

Wybierz miasto

  Rogucki Solo

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Krajeńskie, ul. Wojska Polskiego/7, +48 95 763 24 39

  19:00 Sobota, 17 marca

  • od 25zł

  Fanom muzyki znany jako wokalista rockowej formacji COMA i wykonawca solowy. W swoich scenicznych wcieleniach łączący elementy poezji, rocka i teatru.

  Zdobywca wielu nagrod na festiwalach piosenki artystycznej min; 2 nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004

  Zdobywca Fryderykow za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011,
  Fryderyk za wokalistę roku 2011, laureat nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.

  Albumy solowe:
  "Loki - Wizja Dźwięku" 2011 - koncept album opowiadający historię opartą na dramacie Bertolda Brechta "Baal"

  "95-2003" 2012 - zbior juweniliow w nowoczesnych aranżacjach

  "J. P. Śliwa” 2015 - koncept album składający się z trzech artystycznych komponentow: płyty z utworami, tekstu dramatycznego oraz grafik uzupełniających przekaz i wymowę wydawnictwa. To zapis artystycznych poszukiwań tworcy balansującego na granicy muzyki rockowej, sztuki teatralnej i medialnego mainstreamu.

  Obecnie (2018) Piotr przygotowuje się do trasy koncertowej „ROGUCKI SOLO”, gdzie zaprezentuje repertuar ze wszystkich swoich solowych albumow, w nowych aranżacjach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST