Wybierz region

Wybierz miasto

  Michał Szpak

  stadion
  Strzelce Krajeńskie, ul. Sportowa/1

  20:30 Niedziela, 4 września

  • Wstęp wolny

  Michał Szpak:
  Polski wokalista, finalista I polskiej edycji programu X Factor. Swoją przygodę ze śpiewem zaczął dzięki starszej siostrze Marlenie w 1999 roku, wieku 9 lat. Nigdy nie pobierał profesjonalnych lekcji śpiewu, a wszelkie doświadczenia zdobywał jako samouk. W liceum dołączył do rockowego zespołu Whiplash, z ktorym grywał na miejscowych imprezach.
  Obecnie, część z muzykow stanowi skład ekipy, z ktorą Michał wykonuje aranżacje coverow z programu X Factor oraz swoj indywidualny materiał. W grudniu światło dzienne ujrzała debiutancka płyta EP-ka pt. "XI", na ktorej znajduje się pięć utworow. Z kolei w 2012 roku planowane jest wydanie długogrającego albumu.
  Pomimo krotkiego stażu na rynku muzycznym, Michał miał okazję pojawić się na jednej scenie wraz z takimi światowymi sławami jak Skunk Anansie, Moby, My Chemical Romance, Plan B, Jamiroquai czy The Streets, podczas występu na Orange Warsaw Festival. Supportował rownież pierwszy w Polsce koncert Suzanne Vega.
  Miał okazję sprawdzić swoje umiejętności taneczne uczestnicząc w XIII edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie cieszył się ogromną popularnością wśrod widzow, dzięki czemu udało mu się dotrwać do 10 odcinka.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach