Wybierz region

Wybierz miasto

  Lipali

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Krajeńskie, ul. Wojska Polskiego/7, +48 95 763 24 39

  18:00 Piątek, 26 maja

  • 40zł

  Lipali:
  Zespoł muzyczny założony przez Tomasza Lipnickiego w 2000 roku, po rozwiązaniu grupy Illusion w roku 1999. Początkowo Lipali była solowym projektem Lipnickiego, ktory nagrał debiutancki album Li-pa-li (2000) z udziałem muzykow sesyjnych.
  Zespoł nie osiada na laurach i cały czas tworzy. Tym samym 27 marca 2009 roku ukazuje się „Trio”. Bo trzecia, bo trzech – i trzy single w ciągu roku. Najpierw „Barykady”, do ktorych powstał teledysk, poźniej „Upadam”, ktore podbiło serca fanow i ostrzejsze od poprzednikow „Ponoć”. Lipali intensywnie koncertowało, jeżdżąc po całej Polsce i kończąc rok trasą Eska Rock Tour. W 2011 roku panowie z Lipali zdecydowali się nagrać akustyczne DVD.
  Ponad trzy lata od wydania „Trio” fani musieli czekać, na powrot zespołu do studia. Ale warto było! Płyta, na ktorej znalazło się 11 nowych kawałkow, otrzymała tajemniczy tytuł „3850” i wydana została w 2012 roku. Mijają kolejne trzy lata...
  Album „Fasady”, wydany w listopadzie 2015, to piąty studyjny krążek LIPALI, ale pierwszy nagrany w czteroosobowym składzie. W tymże roku do Lipy, Qlosa i Luka dołączył Roman Bereźnicki. W „Fasadach” słychać jak muzyka dojrzewa z zespołem – jest miejsce na ogień i zabawę, ale też nie brakuje przestrzeni na miłość i refleksję.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST