Wybierz region

Wybierz miasto

  Alter Ego Fest 4 2015

  Strzelecki Ośrodek Kultury
  Strzelce Krajeńskie, ul. Wojska Polskiego/7, +48 95 763 24 39

  17:30 Sobota, 17 października

  • Wstęp wolny

  Wolf Spider

  Wolf Spider – polski zespoł thrashmetalowy. Powstał w 1985 roku w Poznaniu.
  Początkowo zespoł nazywał się Wilczy Pająk, zespoł nagrał 2 płyty: "Wilczy Pająk" (nagrana w 1987, wydana w 1989 - Klub Płytowy Razem), oraz "Barwy Zła" (nagrana w1988, nie wydana). W 1988 roku po występie na Metalmanii zmienił nazwę na jej anglojęzyczny odpowiednik. W 1989 roku odszedł Leszek Szpigiel, ktorego miejsce zajął TOMEK ZWIERZCHOWSKI (ex- Slavoy) i nagrał z zespołm angielską wersję "Barw Zła" - "Hue of Evil", (ktora z kolei zostaje wydana w 1991 przez Polskie Nagrania).
  W tym samym roku zespoł opuścił basista Mariusz Przybylski. Jego obowiązki przejął wowczas Maciej Matuszak, zaś nowym gitarzystą został DARIUSZ "POPCORN" POPOWICZ (ex-Slavoy, poźniej Acid Drinkers, Armia), a krotko poźniej w miejsce Tomka Zwierzchowskiego pojawił się nowy wokalista - JACEK PIOTROWSKI (ex-Squire).
  W tym składzie zespoł nagrał dwa kolejne albumy: "Kingdom of Paranoia" (1990) i "Drifting In the Sullen Sea" (1991) wydane przez Music for Nations.

  ThermiT

  ThermiT heavy/thrash metal band from Poland playin' in oldschool style!
  Zespoł ThermiT powstał w 2009 roku w Poznaniu, kiedy to po wielomiesięcznych poszukiwaniach basisty udało się skompletować skład. Przez przeszło rok ThermiT grał jako zespoł wykonujący instrumentalny thrash metal - koncertując po całej Polsce - co spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem. Amatorsko nagrana płyta Demo bez nazwy, wydana w Marcu 2010 roku w wersji "do ściągnięcia" zebrała kilkanaście przychylnych recenzji. Pod koniec roku 2010 ThermiT w końcu został uzupełniony o wokalistę. Po kilku zmianach w kompozycjach i zagraniu parudziesięciu koncertow w Polsce zespoł ThermiT nagrał pierwsze, oficjalne demo w pełnym składzie o nazwie DEMO'n'BEER wydane w styczniu 2012 roku. Na początku roku 2013 z powodow "wewnątrzzespołowych" z zespołu odszedł Zet a jego miejsce zajął Fabian, z ktorym to nagrana zostanie nowa EP wydana jeszcze w okolicach maja 2013!
  ThermiT jest zespołem wykonującym heavy/thrash metal w oldschoolowym wydaniu.

  Krater

  Krater – to zespoł thrashmetalowy ze Strzelec Krajeńskich, ktorego początki sięgają roku 2008, kiedy to z inicjatywy Mateusza Popisa oraz Grzegorza Gila miały miejsce pierwsze nieoficjalne proby. Za oficjalny początek zespołu uznaje się datę 10 marca 2010 roku. Grają zarowno covery jaki i swoje kompozycje.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST