Wybierz region

Wybierz miasto

  25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Rynek Strzelce Krajańskie
  Strzelce Krajeńskie, ul. Rynek/

  14:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Wstęp wolny

  Nasze miasto jak co roku przyłącza się do zbiorki pieniędzy dla potrzebujących. 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już 15 stycznia.

  Kolejny raz możemy wesprzeć akcję organizowaną przez Jurka Owsiaka. W niedzielę 15 stycznia na ulicę miast całej Polski wyjdą wolontariusze, ktorzy zbierać będą pieniądze na rzecz WOŚP.

  W tym roku pieniądze zbierane są na zakup urządzeń medycznych dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogolnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich na Rynek Miejski, gdzie tradycyjnie odbędą się koncerty i występy artystow.

  Na scenie wystąpi gwiazda disco-polo Masters. Usłyszymy też naszych lokalnych artystow. Odbędzie się rownież licytacja i tradycyjne światełko do nieba. Nie zabraknie pokazow, m.in. sprzętu ratowniczego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST